GEPARD FINANCE na Firmy.cz english slovensky česky

Článek

Není příjem jako příjem

Není příjem jako příjemChcete si vyřizovat hypotéku a myslíte si, že máte dostatečný příjem? Opravdu jste přesvědčeni, že zrovna váš příjem bude bance vyhovovat?

Chcete si vyřizovat hypotéku a myslíte si, že máte dostatečný příjem? Opravdu jste přesvědčeni, že zrovna váš příjem bude bance vyhovovat? Hodně klientů je zaskočeno, když jim v bance na základě příjmů úvěr přislíbí, oni zaplatí odhad, složí rezervaci a po doložení potvrzení o výši příjmů jim úvěr zamítnou.

V případě, že jste zaměstnáni na dobu neurčitou, celá mzda Vám chodí na účet a nejste-li ve zkušební lhůtě, pak je vše v pořádku.

Ale dnes hodně firem zaměstnává na dobu určitou. Hodně klientů je zaměstnáno přes různé pracovní agentury. Někdo má nízký základ a příjem má postavený na dietách, což je případ zejména řidičů kamionů. A co teprve Dohody o pracovní činnosti nebo Dohody o provedení práce.  Ne všechny banky akceptují všechny příjmy.

Nebo jste živnostník a uplatňujete paušál. Víte, že každá banka počítá u stejného paušálu příjem jinak? Takže můžete v jedné bance bez problémů hypotéku získat a ve druhé vám úvěr zamítnou?

Chcete si ušetřit čas obíháním bank a složitě zjišťovat, která banka zrovna Vám půjčí? Není snazší, obrátit se na odborníka, který hned ví, na kterou banku se v konkrétním případě obrátit?

Autor článku: Ing. Otomar Gottstein


Dále by Vás mohlo zajímat...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace