GOFIN na Firmy.cz

Kariéra

Chcete se stát jedním z nás?

Náplň práce:

  • každodenní kontakt se zákazníky,
  • akvizice, monitoring trhu,
  • vytváření nabídek pro klienty,
  • kompletace podkladů pro banky a pojišťovny,
  • jednání s bankovními i pojišťovacími ústavy,
  • práce na ŽL.

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání,
  • základní orientaci na finančním a realitním trhu,
  • zkušenosti z oboru hypoték či pojištění výhodou,
  • znalost práce s PC a základních produktů MS Office,
  • samostatnost, spolehlivost,
  • příjemné a profesionální vystupování,
  • vytrvalost a pracovní nasazení.

Nabízíme:

  • jistotu značky a zavedené společnosti,
  • propracovaný systém vzdělávání včetně certifikačních školení,
  • časovou flexibilitu,
  • zajímavé finanční ohodnocení.

V případě zájmu mě kontaktujte:

Ing. Otomar Gottstein

fotka makléře

tel.: +420 604 262 905
e-mail: gofin@gofin.cz

V oblasti financí pracuje od roku 1991. Pracoval v bankách i jako nezávislý poradce. Dále je spolumajitelem firmy GOFIN, s.r.o.