english italian slovensky česky

Profil makléře

Lenka Svobodová

fotka makléře
hodnocení

Motto: Chcete srovnat nabídky od všech hypotečních bank a domluvit nižší úrokové sazby a výhodnější podmínky? Hypotékou a refinancováním Vás provedu od začátku do konce.

OSVĚDČENÍ ČNB

Pozice: hypoteční makléř
Společnost: GEPARD FINANCE a.s.(vázaný zástupce společnosti)
Společnost GEPARD FINANCE a.s. je samostatným zprostředkovatelem spotřebitelského úvěru. Já jsem vázaným zástupcem GEPARD FINANCE a.s. a poskytuji doporučení podle § 3 odst. 1 písm. b) bodu 3 zákona 257/2016 Sb. o spotřebitelském úvěru. Společnost GEPARD FINANCE a.s. a její vázaní zástupci se nezabývají poskytováním rady podle § 85 zákona 257/2016 Sb. o spotřebitelském úvěru.

KONTAKT:

Email: l.svobodova@gpf.cz
Mobil: +420 739255872
Adresa: Ostrovského 253/3 - Praha 5, 15000

O MAKLÉŘI:

2014 - Makléřský rozvoj, GEPARD FINANCE
2014 - Makléřský základ, GEPARD FINANCE
2014 - Hypoteční a úvěrový makléř GEPARD FINANCE
2013 - Certifikace v segmentu Prémiového a retailového bankovnictví J&T Banky
2011 - 2014Finanční, investiční a hypoteční poradce
2005 - 2006Intenzivní kurz německého jazyka, Goethe Institut, Praha
1994 - 2014Překladatelka z anglického jazyka
1994 - Mezinárodní jazyková zkouška FCE, University of Cambridge
1994 - 1994Intenzivní kurz anglického jazyka, University of Cambridge, Velká Británie
1989 - 1993Obchodní akademie, Heroldovy sady 1, Praha 10

Informace týkající se zprostředkovatele spotřebitelského úvěru podle § 93 zákona č.257/2016 Sb. o spotřebitelském úvěru

Reference makléře

Datum hodnoceníHodnoceníReferenceHodnotitel
07. 10. 2019hodnoceníMoc děkujeme za spolupráci při řešení naší trochu nestandardní situace, paní Svobodová rychle a ochotně reagovala i o dnech pracovního klidu a vzhledem k našim omezením dorazila i k nám domů. Měli jsme více možností, jak jsme mohli hypotéku řešit, ale nevyznali jsme se v tom tak, jak bychom potřebovali, nakonec jsme se dobrali včas zdárného výsledku. Určitě můžeme doporučit.

Krotilovi
12. 07. 2019hodnoceníPaní Svobodová mi pomáhala s vyřízením hypotéky. Nesmírně si vážím její práce a zároveň za to děkuji. Domluva byla perfektní a vždy velmi rychle reagovala. Když mi něco nebylo jasné, tak poradila a vysvětlila. Bral jsem si svou první hypotéku a díky paní Svobodové bylo vše lehčí a rychlejší. Rozhodně doporučuji. Ještě jednou děkuji.

Martin K
08. 05. 2019hodnoceníLenka supported us in the last year. she was very helpful not only in finding the most convenient mortgage for us, but also reviewing the reservation and purchase contracts of the flats we intended to buy. She directly talked to the counterpart to make sure that everything was done correctly, this was very useful for us as foreigners not speaking a good Czech. Once more, Thanks a lot!

Luca&Valentina
28. 02. 2019hodnoceníPaní Lenku Svobodovou jsme oslovili, protože jsme potřebovali radu pro výběr správného hypotečního produktu, který by vyhovoval našim potřebám. Doporučila nám ji naše známá, která byla s jejími finančními radami a profesionálním přístupem velice spokojená. Od prvního setkání jsme viděli, že měla pravdu. Paní Svobodová byla vždy skvěle připravená, nabídla několik způsobů řešení a zároveň nám dala volnost rozhodnout se svobodně podle naší úvahy. V průběhu našeho rozhodování byla ochotná odpovídat na naše otázky, které zasahovaly jak do hloubky, tak do jednotlivých detailů celého procesu. Její znalosti této problematiky jsou opravdu výborné. Výhodou je okruh jejích známých – odborníků v příbuzných oblastech, kteří paní Lence obratem dodali potřebné další informace. S její pomocí jsme dosáhli cíle a spokojeně bydlíme v našem novém domově. Paní Lenka Svobodová je skvělá odbornice a výborný člověk, profesionálka, která dělá svoji práci ráda a kvalitně. Doporučujeme spolupráci s ní a přejeme jí mnoho úspěchů, příjemných klientů, štěstí a hlavně pevné zdraví.

Jana a Pavel F.
28. 02. 2019hodnoceníI most highly recommend Lenka Svobodova as a mortgage broker and an insurance broker. We have been using Lenka´s services for the past six months and are highly satisfied with Lenka´s professionalism, expertise, her thoroughness and ability to speak very good English. Lenka follows up on all promises and is very good at dealing with all details involved and necessary in business transactions. Her style is friendly and engaging and she has a very good knowledge of the products on the market and found products that met our needs. Working with Lenka also saved us a lot of time and leg work as we did not have to visit each bank or insurance company but rather Lenka brought the information to us. Again, I highly recommend Lenka.

Colleen Kelly
15. 02. 2019hodnoceníDěkujeme za nejlepší nabídku financování, profesionalitu, rychlé odpovědi a ochotu řešit případné problémy. :)

Blanka B.
15. 02. 2019hodnoceníPaní Svobodová má velmi profesionální a proaktivní přístup. Pomohla nám najít hypoteční úvěr pro financování nového bydlení tak, aby co nejlépe vyhovoval našim představám a možnostem. Veškeré dotazy a nejasnosti vždy perfektně zodpověděla, vždy se snažila vše zařídit v co nejkratším termínu, což nám také velmi pomohlo. Také bychom rádi ocenili její velikou časovou flexibilitu. Rozhodně můžeme doporučit.

Martin Klement
14. 01. 2019hodnoceníIt was great to have you to help us to organize our mortgage 。Because of language problem,Lenka Svobodova was also helping us in another stuff. Many thanks for you kind and efficient service, I will definitely continue and recommend your services to others in the future.

Weiling Chen
05. 11. 2018hodnoceníMoc děkuji za Vaše služby! S paní Svobodovou jsem byl nadmíru spokojený. Profesionální, ochotná řešit jakékoliv požadavky a problémy, ale také velmi lidská. Děkuji, byl jsem velmi spokojený. S pozdravem Jan Pancíř

Jan Pancíř
13. 10. 2018hodnoceníDekuju pro nejlepsi službu a konsultaci. Nemluvím ještě žádnou dobrou Cestinu a pac těšil mě hezky že paní Svoboda mluví perfectni Anglicky.

Claudia
08. 10. 2018hodnoceníJsme spokojeni se službami paní Svobodovi. Umi jednat s lidma i když malo rozumějí jazyk (cesky) Dekujeme moc

Fanaru
05. 03. 2018hodnoceníPerfect consulting and execution with focus on my special situation as foreigner! I am absolutely satisfied and can recommend Ms. Svobodová 100%!

Herbert Boden
05. 03. 2018hodnoceníVýborný přistup, vše dokonale vysvětlí :)

Damien Dean
05. 03. 2018hodnoceníNaprosto profesionální přístup,vstřícnost,ochota řešit problémy mimo své pracovní hodiny a že jich bylo,mnohdy trpělivost s vyřizováním veškerých dokumentů.Řešili jsme refinancování rodinného domu.V dnešní době je těžké se zorientovat ve světě financí a ještě těžší je najít někoho kdo dělá svou práci poctivě a zodpovědně jako paní Svobodová.Kdo vám dnes věnuje čas ze svého soukromí.Služby na profesionální úrovni mohu jen doporučit.Moc Vám děkujeme za celou svou rodinu za vyjednané podmínky,měníte lidem život k lepšímu.Záslužná činnost...

Martin Veselý
04. 03. 2018hodnoceníPráce paní Svobodové byla zcela profesionální. Reklama v médiích říká, že hypotéka je pro každého dostupná a mnohdy stačí oslovit bankovní ústav, který s vámi vše vyřeší. Není to pravda, bez spolukoordinace odborníka- makléře (na slovo vzatého) jste v úzkých a de facto nevíte co máte dělat. V našem případě mohu jen vřele doporučit služby tohoto odborníka, potažmo paní Svobodové, kdy nebudete ničeho litovat. Její ochota vše řešit i banality o víkendech a pozdních večerních hodinách se jen tak nevidí.

Vlk Michal
02. 03. 2018hodnoceníVýborná a bezproblémová komunikace. Proces refinancování hypotéky jsme s paní Svobodovou zvládli bez problémů a k naší spokojenosti. Určitě můžeme doporučit.

Jesenský M.
02. 03. 2018hodnoceníLenka Svobodová je výborný makléř Jsem rad ze mi pomohla,poradila a zařídila hypotéku Rozhodně doporučim všem Děkuji moc V.Kavka

V.Kavka
02. 03. 2018hodnoceníLenka Svobodová je výborný makléř Jsem rad ze mi pomohla,poradila a zařídila hypotéku Rozhodně doporučim všem Děkuji moc V.Kavka

V.Kavka
13. 11. 2017hodnoceníWe wanted to thank Mrs Lenka Svobodová for her professional at all moments of the procedures. We have been well informed and advices and got the answers immediately whatever was the request. She has been reliable and made us go through the process with confidence and clearness. Thank you once again, With very best regards, Nathalie & Jurgen Gremez

Gremez
15. 09. 2017hodnoceníPaní Svobodová je velmi ochotná.S poradenstvím jsme byli spokojeni, vše s bankou vykomunikovala,my jsme jen dojeli podepsat smlouvy.

Liudmila Eremei
29. 06. 2017hodnoceníVery professional and friendly service, I would be more than happy to recommend Lenka for Mortgage to anyone wishing to buy property.

Paul McGachy
21. 06. 2017hodnocení- Je proaktivní - Poradí vždy a co slibuje dodržuje - Ví co dělá a kdy má co dělat a rychlá reakce na vzniklé situace. - Sympatický, korektní a profesionální přístup - Moc doporučuji

Yaya Keita
01. 06. 2017hodnoceníHledali a vybíraly jsme byt cely rok, tak že se setkaly s mnoho lidmi a jejich nabídkami. Pak jsme potkali Paní Svobodovou která nám dala tu nejlepší nabídku a odvedla tu nejlepší práci rychle, poctivě a pečlivě. A díky ní ted´ budeme mít vlastní byt.

Aliyeva Khrystyna
27. 02. 2017hodnoceníJsme uplne spokojeni se spoluprace s pani Svobodovou. Ma velmi profesionalni ale zaroven osobni pristup. Je ochotna pomoc s resenim jakekoliv problemu, myslime ze, dela svou prace na 110%. Sjednala nam jedne z nejlepsi podminek uveru na trhu. Vsem velice doporucujeme.

Tronin a Zykova
19. 01. 2017hodnoceníLenka was always very concerned and responsive from the very beginning. She gave us the confidence that she knows what she is doing. She was always there whenever we needed through all communication mediums. She also made things convenient for us. Both me and my husband are working. She came to our offices to collect documents when needed. I would strongly recommend her to everyone in need of such a service.

Pinar Sayin Aydogdu
15. 12. 2016hodnoceníDobrý den velice děkuji za ochotu, vstřícnost a flexibilitu jsem rád že jste mne nasměrovala a vše dobře dopadlo.

Trutnovský Kryštof
25. 10. 2016hodnoceníDobrý den, děkujeme paní Svobodové za vynikající spolupráci a lidských přístupem. VŠECHNO SUPER.

Kubarych Vasyl
29. 09. 2016hodnoceníVstřícná, milá, s individálním a hlavně lidským přístupem. Víc takových!

irena krpelíková
15. 07. 2016hodnoceníPaní Svobodová působí velice svižně a energicky. A také tak vypadá její práce. V dnešní době je problém najít dobrého a schopného finančního poradce, který se nezajímá jenom o sebe. Měli jsme trochu netradiční situaci, kdy jsme byli hodně tlačeni časem a nevěřili jsme, že se vše podaří. Jsme moc rádi, že jsme se na paní Svobodovou obrátili a rozhodně doporučujeme dál a budeme doporučovat, kde to půjde!

Lucie Dezortová
01. 05. 2016hodnoceníDobrý den, my bychom chtěli vyzdvihnout praci financni poradkyně a makléřky paní Svobodové zejména v oblasti investic a životního pojištění. Její prace a vystupování je naprosto profesionální a ve všech oblastech má naprostý přehled a dokáže člověku poradit a nasměrovat ho tak, aby mu ulehcila a pomohla v jeho rozhodování, jaky produkt vybrat.

Alexandra Skalicka
25. 03. 2016hodnoceníDěkuji za velmi profesionální a zároven lidský přístup.Paní Lenka mi byla velmi nápomocna v hledání řešení ohledně nemovitosti.pracovala vysoko nad rámec svých povinností a překvapila velmi osobním a individuálním přístupem k našemu případu.Veřejně ji proto tady moc děkuji a všem mohu spolupráci s ní upřímně doporučit.

Dita Löffelmannová
23. 03. 2016hodnoceníSlužeb paní Svobodové jsem využil po doporučení makléře Durdise, kvůli pomoci s hypotečním úvěrem. S paní Svobodovou jsem velice spokojený, všechno perfektně a rychle zařídila.

Matyáš Gothard
19. 10. 2015hodnoceníPráci makléřky hodnotíme velmi pozitivně a jsme rádi,že jsme pobočku Gepard na Andělu navštívili a po krátké době a našimi problémy s příjmy(ČID)jednoho z žadatelů jsme úvěr získali.Domluvené schůzky ,telef.domluvy seděly vždy ok. Děkujeme Meineltovi

Meinelt Miroslav
19. 10. 2015hodnoceníPani Svobodová poskytuje perfektné služby. Je neoceniteľnou spojkou medzi bankou a klientom a zároveň vybavuje všetky zdĺhavé papierovania. Je flexibilná v schodzkach a je možné sa s ňou stretnúť na mieste a čase plne vyhovujúcom náročnej pracovnej dobe. Jednoznačne ju doporučujem a služby z jej portfólia budem využívať i v budúcnosti.

Marek Veríček
17. 10. 2015hodnoceníChtěli bychom Vám touto cestou ještě jednou moc poděkovat za pomoc při vyřízení hypotečního úvěru. Než jsme se byli ucházet o hypoteční úvěr, nechali jsme si zhotovit několik nabídek od různých bank na vlastní pěst. Paní Svobodová nám byla doporučena od známého, který byl s jejími službami maximálně spokojen, a proto jsme paní Svobodové nezávazně zavolali a domluvili si schůzku. Velice nás překvapila ochota, vstřícnost a velmi příjemné vystupování. Poradila nám i ve svém volném čase vždy stejně ochotně jako v pracovní den. Ač jsme dříve moc těmto finančním službám nevěřili, nakonec jsme s její pomocí vybrali skutečně nejlepší nabídku. Velice jsme ocenili i rady spojené s koupí nemovitosti, odhadem, pojištěním a zařízením všeho potřebného. Můžeme sami opravdu jen doporučit.

Marie a Pavel Netolický
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace