english italian slovensky česky

ČÍM VÍCE VÍME, TÍM LÉPE PORADÍME, KONKURENCI SE NEBRÁNÍME

Tento formulář je zcela jedinečný nástroj na hypotečním trhu, který mají k dispozici pouze prověření hypoteční makléři. Každý makléř splňuje přísná pravidla poskytovatele formuláře, kterým je GOFIN s.r.o. Formulář umožňuje zpracování velmi přesné nabídky hypotéky právě pro Vás. Společnost GOFIN s.r.o. klade vysoký důraz na ochranu osobních dat. Data jsou poskytována výhradně Vámi vybraným makléřům. Všichni makléři jsou prověřeni a splňují zákonná kritéria na zpracování Vašich osobních údajů.

"Makléř prohlašuje, že je oprávněn zpracovávat data ve smyslu ustanov. § 5 odst. 2 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů (dále jen „zákon“) a prohlášení ve smyslu zákona č. 253/2008 Sb. v platném znění."

Data z tohoto formuláře jsou určena pouze pro uvedeného makléře a slouží výhradně pro potřeby makléře k vypracování přesné nabídky na poskytnutí hypotéky. Uvedené údaje nesmí být poskytovány jakékoli další fyzické nebo právnické osobě. Formulář Vaše data neukládá do databází. Přenáší je pouze prostřednictvím e-mailu Vámi vybranému makléři.


- takto označená pole jsou povinná (musíte je tedy vyplnit vždy)
- nepovinná pole (po jejich vyplnění však získáte přesnější nabídku na míru)

Souhlasím se zásadami pro ochranu osobních údajů při vyplňování poptávkového formuláře společnosti GOFIN, s.r.o.


Warning: include_once(panel.php): failed to open stream: No such file or directory in /data/web/virtuals/94484/virtual/www/components/forms/form/form-interface-footer.php on line 87

Warning: include_once(): Failed opening 'panel.php' for inclusion (include_path='.:/data/web/virtuals/94484/virtual') in /data/web/virtuals/94484/virtual/www/components/forms/form/form-interface-footer.php on line 87