Hypotéka od 1,29 % english italian slovensky česky

Profil makléře

Ing. Otomar Gottstein

fotka makléře
hodnocení

Motto: Naším revírem jsou Čechy, naše tempo je vražedné, naši protivníci jsou vysoké úroky, poplatky a neochotní úředníci, pracujeme ve dne v noci i o víkendech, náš cíl je spokojený bezstarostný klient.

OSVĚDČENÍ ČNB

Pozice: majitel franšízy | hypoteční a pojistný makléř
Společnost: GEPARD FINANCE a.s.

KONTAKT:

Email: otomar.gottstein@gpf.cz
Mobil: +420 604262905
Adresa: Ostrovského 253/3 - Praha 5, 15000

O MAKLÉŘI:

2017 - Registrace ČNB hypotečního poradce
2009 - Certifikáty od všech stavebních spořitelen (vyjma ČMSS) ke zpracování úvěrů
2009 - Certifikáty všech hypotečních bank v ČR
2009 - GEPARD FINANCE a.s.
2009 - GEPARD AKADEMIE - průběžné vzdělávání makléřů
2007 - Vyšší kvalifikační stupeň pojišťovacího zprostředkovatele
2007 - Registrace ČNB investičního zprostředkovatele
2004 - 2008Stavební spořitelna České spořitelny a.s. a Externí síť České spořitelny a.s.
2000 - 2004Bankovní akademie České spořitelny a.s.
1990 - 2004Agrobanka Praha, GEMB, Česká spořitelna, Sparkasse MW, Oberbank AG
1984 - 1988Vysoká škola zemědělská

Informace týkající se zprostředkovatele spotřebitelského úvěru podle § 93 zákona č.257/2016 Sb. o spotřebitelském úvěru

Reference makléře

Datum hodnoceníHodnoceníReferenceHodnotitel
13. 07. 2018hodnoceníDěkujeme za vyčerpávající předávání všech podstatných informací a hladký průběh spolupráce.

Markéta a Jaroslav G.
e-mail: mauketas@gmail.com
telefon:
26. 06. 2018hodnoceníSkvělá spolupráce, velmi profesionální a rychlé jednání. Kdykoli bylo potřeba zodpovědět nějaké dotazy, byl jak pan Gottstein, tak případně paní Gottsteinová k dispozici a to i ve večerních hodinách. Rád bych je doporučil komukoli dalšímu a už jsem to i osobně udělal..:-)

Mgr. Tomáš Žlůva
e-mail: zluva.tomas@gmail.com
telefon:
20. 06. 2018hodnoceníRychlé, pečlivé, profesionální. Děkuji mnohokrát a doporučuji.

Lucie Žižková
e-mail: luzizkova@email.cz
telefon:
11. 06. 2018hodnoceníVstřícné, rychlé a profesionální jednání

Ing. Pavel Rajtmajer
e-mail: pavel.rajt@seznam.cz
telefon: 721860991
12. 04. 2018hodnoceníKontakt na pana makléře jsem dostala od kolegy. Nikdy mne nevidel, kontaktovala jsem ho e-mailem. Obratem mi pomohl, aniz by mne videl. A byla jsem vice nez spokojena, milym, vstricnym jednanim a okamzitou efektivni pomoci.

Radka Sornas Pantůčková
e-mail: plague@seznam.cz
telefon: 736280450
28. 02. 2018hodnocení S panem Gottsteinem jsem byl velice spokojený. Rychlé a příjemné jednání. Kdykoliv bylo potřeba tak poradil nebo rovnou zařídil. Pana Gottsteina doporučuji.

Ondřej Baudyš
e-mail: ondra.baudys@seznam.cz
telefon:
10. 02. 2018hodnoceníProfesionalny pristup a ukazkova komunikacia. Doporucujem.

L.Rohal
e-mail: lukas@rohal.me
telefon:
11. 01. 2018hodnoceníOpravdu komplexní služby. Rychlá a efektivní komunikace. 100% transparentnost celého procesu. S panem Gottsteinem to byla moje třetí hypotéka tak mohu srovnávat. Pan Gottstein nehraje oproti konkurentům jen jinou ligu. V jeho podání to je to úplně jiný sport. S pozdravem a děkujeme. Terichovi

Jan Terich
e-mail: jan.terich@gmail.com
telefon:
03. 01. 2018hodnoceníNa panu Gottsteinovi jsme nejvíce ocenili rychlou zpětnou vazbu při komunikaci, a to i přes to, že měl ke konci roku evidentně velký pracovní nával. Vše, co bylo potřeba, řešil v rámci možností obratem a hlavně efektivně. Vzhledem k jeho dlouhodobé spolupráci s bankou, proběhlo vyřízení hypotéky daleko rychleji, než bychom si jí u té samé banky vyřídili sami. Příprava všech dokumentů a smluv byla také skvělá – vše „seškatulkované“, popsané, kdo má kde a kdy podepsat, co se kam musí odnést – opravdu profesionální příprava, ochota a milý přístup. Moc děkujeme za pomoc a všem spolupráci s panem Gottstetinem doporučujeme.

Moravcovi
e-mail: silvie.moravcova@aipsafe.cz
telefon:
02. 01. 2018hodnoceníIng.Gottsteina doporucuji vsem. Jsem velmi nadšená a spokojená.Velmi profesionální a zárověň lidský přístup.Pan Gottstein byl velmi vstřícný a ochotný, byl k dispoci kdykoliv pro případné dotazy na telefonu či emailu. Vždy promtně reagoval. V mém případě bylo sjědnání hypotéky komplikovanější a přesto se vše panu Gottsteinovi podařilo dotáhnout do zdárného konce. Ještě jednou velice děkuji...

Monika Kyznarová
e-mail: kyznarovi@centrum.cz
telefon:
02. 01. 2018hodnoceníMaximální spokojenost, profesionalita, rychlost ochota ... nemůžu nijak jinak, než pána Gottsteina DOPORUČIT všem, co řeší financování bydlení. 100% Hodnocení

Radovan Kuštek
e-mail: rkustek@yahoo.com
telefon:
02. 01. 2018hodnoceníDěkuji za skvělou práce!!!

Shynkarenko Volodymyr
e-mail: newshynkarenko@gmail.com
telefon: 774186155
02. 01. 2018hodnoceníByl jsem velmi spokojen. Pan Gottstein byl vždy ochotný, příjemný, vše mě ochotně vysvětlil a jednání s ním, bylo vždy příjemné.

Martin VLČEK
e-mail: m.wolf@post.cz
telefon:
31. 12. 2017hodnoceníNedokážu ani popsat svoji maximální spokojenost. Pan Gottstein má široký přehled, vše dokáže hravě vyřešit, pokud něčemu nerozumíte - rád vysvětlí (a ještě získáte pocit, že vaše neznalost, byť nejzákladnějších věcí, je naprosto v pořádku). Zkrátka: spoustu zkušeností, výborná komunikace, profesionální přístup a zároveň vzácný lidský přístup. Perfektní spolupráce, za kterou moc děkuji!

Martina Fivebrová
e-mail: m.fivebrova@gmail.com
telefon:
28. 12. 2017hodnoceníNa panu Gottsteinovi velmi oceňujeme profesionalitu, vynikajíci znalost trhu, pružnost, způsob komunikace, otevřenost a vysoké nasazení při vyřizování hypotečního úvěru. Služby, které nám během vyřizování úvěru poskytl, byly nadstandardní (např. zajištění předběžných odhadů, zprostředkování právních služeb, komunikace s KÚ a bankou apod.). Byl vždy ochoten poradit a vyřízení hypotečního úvěru bylo díky jeho přístupu bezproblémové. Touto cestou mu ještě jednou moc děkujeme za jeho služby, které nelze jinak než doporučit.

Miroslav Šmíd
e-mail: mirek.smid@gmail.com
telefon:
23. 10. 2017hodnoceníCelý průběh vyřízení hypotéky proběhl díky panu Gottsteinovi a jeho paní, pro mě, bez starostí. Vše potřebné vyřídili, vyjednali, domluvili. Komunikace s panem Gottsteinem byla rychlá, srozumitelná a jasná. Služby pana Gottsteina doporučuji všem, kteří rychle potřebuji vyřídit hypotéku.

Phamová
e-mail: lena.pham@seznam.cz
telefon:
18. 10. 2017hodnoceníBol som veľmi spokojný vo všetkých ohľadoch mi pán Gottstein vyhovel poradil a pomohol aj napriek tomu ze v ostatných spoločnostiach som mal problém lebo som Slovák

Luboš Gašparek
e-mail: lubosgasparek@gmail.com
telefon: +420734602384
18. 10. 2017hodnoceníRád bych touto cestou ještě jednou chtěl poděkovat panu Gottsteinovi za perfektní přístup, profesionalitu a jednání, které se dnes už vidí opravdu málo. Díky za pomoc a při dalším jednání z bankou se na Vás znovu obrátíme!!! Martin Kocián

Martin Kocián
e-mail: kocian.m@centrum.cz
telefon: 608959471
17. 10. 2017hodnoceníNaprostá spokojenost. Služby pana Gottsteina mohu všem vřele doporučit. Jedná se o skvělého profesionála i člověka. Moc děkuji

Vadroňová Jana
e-mail: jn.vadronova@seznam.cz
telefon:
29. 09. 2017hodnoceníPan Gottstein mel velmi hezky a pofeionalni pristup k vyrizovani naseho financovani.Jeste jednou moc dekujeme.

Stefan Curac
e-mail: stefiicurac@seznam.cz
telefon: 792224494
30. 08. 2017hodnoceníSkvělé, rychlé, komplexní jednání. Velká ochota i velká odbornost a znalost související problematiky. Mohu rozhodně 100% doporučit.

Michal Hazi
e-mail: xxx@yyy
telefon:
04. 08. 2017hodnoceníRychla a profesionalni komunikace. Spolehlive jednani.

Eva Berankova
e-mail: evazabi.berankova@seznam.cz
telefon:
26. 07. 2017hodnoceníPana Gottsteina jsem oslovil na doporučení realitní makléře Remax. Pomohl mi ujasnit si parametry hypotečního úvěru a následně mi předložil porovnání nabídek všech hypotečních bank. Z nich jsme vybrali nejlepší nabídku a při následném schvalování hypotečního úvěru byly opravdu dodrženy všechny dohodnuté podmínky z nabídky. Všechny potřebné náležitosti s bankou vyřídil a poskytl mi i konzultace ke kupní smlouvě na nemovitost. Z mé zkušenosti mohu potvrdit, že pan Gottstein jednal naprosto profesionálně, seriózně a férově, a splnil všechno, na čem jsme se dohodli. Navíc byl schopen vyjednat velmi nadstandardní podmínky hypotečního úvěru. Z mé strany tedy maximální spokojenost. Moc děkuji a jednoznačně doporučuji!

Milan Hroch
e-mail: hrochmilan@seznam.cz
telefon:
11. 07. 2017hodnoceníDoporučuji pana Gottsteina jako odborníka v oblasti hypoték. Jsem realitní makléř a moji klienti jsou s jeho prací velice spokojeni. Při spolupráci s ním jsem si vždy jista, že práce bude perfektně odvedena a mému klientovi se dostane té nejlepší péče. Dana Štolková

Dana Štolková
e-mail: stolkova@realbox.cz
telefon: 732 193 217
23. 06. 2017hodnoceníJsem člověk, který si nerad pročítá instrukce a požadavky státní správy o tom, kde by měl být jaký papír a v kolika kusech vydání. Nelíbí se mi tahle byrokracie a nerozumím tomu, proč ji máme v takové míře v našem životě. Bez pana Gottsteina bych si asi nikdy nic nekoupil a jsem moc rád, že jsem si hypotéku nevzal u své kamarádky v bance. Servisu, který pan Goittstein poskytuje, se banka nemůže ani zdaleka přiblížit. Měli jsme zájem o domek, který by nám sloužil k rekreaci a kupovali jsme jej od starších lidí, kteří v domě žili přes 40 let. Dokumenty ke kolaudaci měli schválené od Národního Výboru a na pozemku garáž, která se nějak zapomněla do katastru zapsat. Kdyby nebylo znalostí pana Gottsteina o souvislostech a krocích, které se musí učinit k narovnání právního stavu, pravděpodobně bych tyto skutečnosti vůbec nezohlednil ve smlouvě, nepožadoval bych jejich nápravu a prostě bych to koupil s tím, že se to potom nějak dodělá. Jenom díky panu Gottsteinovi nemusím teď lítat po všech čertech a dávat věci do pořádku. Kvalita služby kterou jsem dostal byla v dnešní době překvapivě vysoká. Ještě jednou Děkuji. Ivo Svobodník

Ivo Svobodník
e-mail: ivo.svobodnik@gmail.com
telefon: 733678183
22. 06. 2017hodnocenípán Gottstein je velice šikovný, se vším ochotně pomáha a bleskově reaguje na maily a dotazy. Děkujeme za vyřízení hypoteky a vřele doporučujeme.

Anh Vu Nguyen
e-mail: anh_vu@volny.cz
telefon: 608294428
02. 06. 2017hodnoceníMůžu jenom doporučit. Výborné jednání a komplexní péče o vše.

Suchý
e-mail: suchyz@seznam.cz
telefon: +420777814148
02. 06. 2017hodnoceníByl jsem se službou velmi spokojen.

Jiří Wallenfels
e-mail: j.wall@seznam.cz
telefon: 604551675
27. 04. 2017hodnocení- vynikající znalost trhu - rychlé a profesionální jednání - kompletní péče o klienta - od nabídky, přes banku a následně Katastr nemovitostí Určitě doporučím svým známým

Pavel Křepela
e-mail: pavel.krepela@scania.com
telefon:
13. 03. 2017hodnoceníS panem Ing. Otomarem Gottsteinem jsem byla velmi spokojená.

Olga Jelínková
e-mail: jeliolin@seznam.cz
telefon: 739297364
03. 03. 2017hodnocenímakléř velmi dobrý, velké problémy byly s bankou... Moneta

Miroslav Knob
e-mail: mirunakn@gmail.com
telefon:
02. 03. 2017hodnoceníTakto si představuji práci hypotečního makléře, jsem nadšen! Naprosto profesionální přístup, vše objasní, vysvětlí, najde v dané situaci nejlepší řešení, vše ohlídá a upozorní na případné problémy. Výborná komunikace. Spolupráci s ing. Gottsteinem mohu jedině doporučit!

Robert Ebel
e-mail: r.ebel@post.cz
telefon:
01. 03. 2017hodnoceníIng.Gottsteina doporucuji vsem.Jeste nikdy jsem se nesetkala s tak schopnym,profesionalnim a lidskym maklerem.Pro sve klienty pracuje v plnem nasazeni,najde pro ne nejvyhodnejsi reseni,vse vysvetli,klienta provede celym procesem,vse ohlida,zaridi a navic vse dotahne az do konce a overuje si,ze vse probehlo.Na telefonu i emailu je svym klientum stale k dispozici.Ing.Gottstein je opravdu slusny a poctivy makler,i pro obycejne lidi.

Jana Kuncová
e-mail: janka.kuncik@seznam.cz
telefon: 727889115
14. 12. 2016hodnoceníJednání bylo od začátku profesionální, informace srozumitelné. Pan Gottstein nás provedl celým procesem elegantně a bezpečně. Všechny problémy, které v průběhu nastaly se podařilo i díky jeho intervencím vyřešit. Za spolupráci děkujeme a rádi ji budeme, našim přátelům, doporučovat.

Vojtěch Zima
e-mail: vojtech.zima@seznam.cz
telefon: 604976326
07. 11. 2016hodnoceníChtěl bych velice poděkovat, spolupráce byla výborná. Pan Gottsein byl super, zajistil všechny papíry a průběžně mi informoval o stavu mé žádosti. Jsem rád,že jsem měl takto spolehlivého člověka co mi pomohl se zajištěním hypotečního úvěru. Mohu jen doporučit !!!!

Tomáš Vadlejch
e-mail: tom.kiwi@email.cz
telefon: 732773771
29. 09. 2016hodnoceníDobrý den, spolupráce s panem Gottsteinem byla a je mimořádně dobrá. Za svůj život jsem se zřídka setkal s tak kvalitní službou. S poděkováním Kolář Jiří

Kolář Jiří
e-mail: jirka.kola@post.cz
telefon: 603518343
29. 09. 2016hodnoceníOceňuji špičkový klientský servis a spolupráci na profesionální úrovni.

Marti Petrášek
e-mail: martin.petrasek@atlas.cz
telefon:
09. 07. 2016hodnoceníVřele doporučuji každému, spolupráce s Ing. Otomarem Gottsteinem je na velmi profesionální úrovni. Velmi schopný člověk, znalý ve svém oboru.

Steigerova Eva
e-mail: strelkyneeva@centrum.cz
telefon:
04. 07. 2016hodnoceníMaximální spokojenost. Všechny úkony týkající se úvěru proběhly díky panu Gottsteinovi rychle a bez sebemenších komplikací. O vše potřebné se postaral, zařídil, pravidelně informoval o průběhu vyřizování úvěru. Za zmínku stojí i jeho profesionální a individuální přístup, nasazení na 100 %, flexibilita.

klient Marián
e-mail: majost@centrum.cz
telefon:
15. 05. 2016hodnoceníRád bych poděkoval panu Gottsteinovi za konečně dobrou zkušenost s hypotéčním poradcem. Při jednání o úvěru jsem zejména ocenil srozumitelnost, věcný a praktický přístup bez zbytečného klišé. Zejména pro tento přístup, mohu tedy celý proces jednání o úvěru zpětně hodnotit pozitivně. Přeji mnoho úspěchů v osobním i pracovním životě Jakub Janovic

Jakub Janovic
e-mail: janovic@volny.cz
telefon: 608333198
15. 05. 2016hodnoceníSpolupráce s panem ing. Otomarem Gottsteinem byla skvělou zkušeností. Jedná se o naprosto profesionálního a spolehlivého hypotečního poradce. Ve všem nám ochotně poradil a vše srozumitelně vysvětlil. Informoval nás pravidelně o průběhu hypotéky a zařídil veškeré papírování kolem. MAXIMÁLNÍ SPOKOJENOST! Ještě jednou děkuji Rodová

Aneta Rodová
e-mail: rodovaaneta@seznam.cz
telefon:
10. 05. 2016hodnoceníPan Gottstein s manzelkou nam zariadzovali hypotekarny uver. Nebolo to jednoduche, ale zvladli to perfektne a profesionalne. Dokonca nam poradil aj pri kupnopredajnej zmluve, coho sa vyvarovat a pod. Mam v nich 100 % doveru.

Zuzana Kuchtova
e-mail: zana.kuchtova@gmail.com
telefon:
28. 03. 2016hodnoceníMilé a bezproblémové jednání s perfektní znalostí finančního trhu.

Martin Pavelec
e-mail: monikapavelec@centrum.cz
telefon: 724 014 041
11. 03. 2016hodnoceníP.Otomar je uzasny makler.Ocenujeme zpusob komunikace - jedna primo, rychle a porad informuje, jak cely proces probiha.Ted jsme dokoncili refinancovani hypoteky a jsme nad miru spokojeni. Vrele doporucuju!

Beata Sochocka
e-mail: bsxb@poczta.onta.pl
telefon:
04. 03. 2016hodnoceníPan Gottstein je čaroděj!...samozřejmě v dobrém! Jednak umí vyjednat nízké úrokové sazby, které by jinak byly obtížně dostupné, ale za důležitější pokládám způsob, jakým se klientovi věnuje. Oceňuji zejména naprostou profesionalitu v jednání - poskytl mi kompletní informace o možnostech financování, ale přitom nepodsouval žádný z produktů. Věnoval mi svůj čas i v záležitostech, které se hypotéky přímo netýkaly (poradenství se zástavní a kupní smlouvou, zajel mi na svoje náklady podat návrh na katastr nemovitostí). Všechno proběhlo rychle a hladce. Přestože už jsem byl "jistý" klient, který neuteče, nabídl mi zadarmo pojištění domu včetně domácnosti. Hypotečních poradců je mnoho, ale ne každý umí být takový. A v neposlední řadě - je to velmi příjemný člověk!

Petr Dula
e-mail: petr.dula@email.cz
telefon: 608367029
03. 03. 2016hodnoceníParáda, spokojenost, není co vytknout. Není nad to, když vám někdo ušetří peníze, vše zařídí a prakticky nic za to nechce.

David Novotný
e-mail: novotny.cz@centrum.cz
telefon:
03. 03. 2016hodnoceníVsechna jednani s panem Gottsteinem bylo pro me velice prijemna a v mnoha ohledech i inspirujici. Veskere veci s nami probral do detailu a navrhl nam nejlepsi mozne varianty dle nasech pozadavku. Jsme maximalne spokojeni a velmi radi vyuzijeme sluzeb pana Gottsteina i v budoucnu. Mohu jen doporucit.

Barbora Šenfeldová
e-mail: barbora.senfeldova@gmail.com
telefon:
13. 12. 2015hodnoceníNaprostá spokojenost, rychlé, ochotné a příjemné jednání.

Michaela Hutařová
e-mail: misahutarova@seznam.cz
telefon: 774 334 946
11. 12. 2015hodnoceníPan Gottstein je prostě boží! Najde nejvhodnější řešení, poskytne bezplatný právní servis a ještě si přijede pro podpisy. Doporučuju!

Petr Aubrecht
e-mail: petr.aubrecht@tchibo.cz
telefon:
30. 11. 2015hodnoceníKdyž jsem začal uvažovat o hypotéce, představoval jsem si šílenou mašinérii, papírování, fůru ztraceného času... Díky panu Gottsteinovi však pro mě získání hypotéky nebylo ničím nepříjemným. Vše zařídil, já jsem se asi dvakrát někde podepsal (alespoň tak mi to s odstupem času přijde) a bylo hotovo. Mohu jeho služby všem jen doporučit!

Martin Staněk
e-mail: martin.lumasta.stanek@gmail.com
telefon:
24. 11. 2015hodnoceníPan Gottstein mi pomohl s vyřízením hypotéky a se spoluprácí s ním jsem byla spokojena. Mohou vřele doporučit.

Anna Rakićová
e-mail: anna.rakicova@centrum.cz
telefon:
23. 11. 2015hodnoceníPan Gottstein mi vyrizoval nestandardni financovani, kde jini poradce se predem vzdali. Nikdy nezklamal moji duveru; po celou dobu jsem mel pocit ze ma ten komplexni prubeh pod kontrolou. Bylo pritom jasne, ze p. Gottstein ma tez duveru dalsich potrebnych lidi, aby se vec dotahla ke zdarnemu konce, takze: Dekuji, pane Gottsteine! :)

Soren Wendel
e-mail: wendel@honoris.cz
telefon:
18. 11. 2015hodnoceníS panem Gottsteinem jsem vyrizovala jiz dve hypoteky a spoluprace byla vzdy naprosto perfektni. Hodne snad i vypovida fakt, ze jej s naprosto cistym svedomim a rada doporucuji svym pratelum a znamym.

Petra Nezbedová
e-mail: nartep@gmail.com
telefon:
17. 11. 2015hodnoceníProfesionální přístup, skvělý zákaznický servis i po získání hypotéky

Ivo Kurfürst
e-mail: ivokuri@post.cz
telefon:
05. 11. 2015hodnoceníS panem Gottsteinem jsme v kontaktu již od roku 2012, kdy nám vyřizoval první hypotéku. Po celou dobu je nám kdykoli k dispozici na telefonu i na e-mailu, takže jeho skvělé služby využíváme stále. Letos s námi uzavřel druhou hypotéku. I když jsme první předčasně spláceli, dokázal pro nás vybojovat výborné podmínky a za to mu velice děkujeme! Věříme, že naše spolupráce bude pokračovat i nadále. Je dobré vědět, že se můžete i v dnešní době na někoho spolehnout! Děkujeme!

Veronika a Zbyšek Tržilovi
e-mail: dubecovaveronika@seznam.cz
telefon: 739469958
29. 10. 2015hodnoceníIng. Gottstein mi vyřizoval úvěr. Oceňuji velmi ochotu, profesionálnost a přístup ke klientovi. Služby mohu jen doporučit.

Lenka Hosnedlová
e-mail: hosnedlikl@seznam.cz
telefon:
28. 10. 2015hodnoceníJsem spokojen s prací p.Gottsteina,vše proběhlo k oboustranné spokojenosti-můžu jen doporučit -věnoval se mi maximálně vstříctně.

Jaroslav Kula
e-mail: 777857014@centrum.cz
telefon: 777857014
25. 10. 2015hodnoceníVýborný servis!

Vaclav Vajner
e-mail: vashik.vajner@gmail.com
telefon:
24. 10. 2015hodnoceníMaximální a naprostá spokojenost! Řešení refinancování hypotéky proběhlo bleskově a absolutně bez problému. Oceňuji především přehled o nabídkách různých bank, precizní přípravu celé akce, perfektní načasování všech kroků, schopnost vyjednat opravdu nadstandardní podmínky a v neposlední řadě profesionální, ale přátelský přístup. Panu a paní Gottsteinovým ještě jednou velice děkujeme a přejeme hodně úspěchů v profesním i osobním životě - v případě potřeby řešení dalších finančních záležitostí se na ně znovu velice rádi obrátíme :-).

Manželé Petr a Jindřiška Procházkovi, Hřebeč
e-mail: petr.prochazka@dialtelecom.cz
telefon:
22. 10. 2015hodnoceníVřele doporučujeme služby manželů Gottsteinových. Oba jsou profesionálové se srdcem na správném místě. Překvapila nás neuvěřitelná ochota, důslednost, rychlost a vřelý přístup. Také velice kladně hodnotíme jejich cenné rady, které nám dali i po ukončení procesu vyřízení žádosti o úvěr. Moc Vám děkujeme a přejeme Vám mnoho spokojených klientů.

Stanislav Němec
e-mail: standa7@seznam.cz
telefon:
22. 10. 2015hodnoceníManžele Gottsteinovi vše za nás zařídili. Počínaje vyřízeni hypotéky a konče vzniklého problému s převodem nemovitosti na katastru. S manželkou jsme jen podepisovali,nic jsme nemuseli řešit. 100% profesionalní přístup,velmi ochotni,solidní jednaní,prostě samá chvála. Naprostá spokojenost mohu jen doporučit. Panu a paní Gottsteinovým ještě jednou mockrát děkujeme

Petr Muller
e-mail: vrachos@seznam.cz
telefon:
21. 10. 2015hodnoceníDoporučuji.

Jan Pilný
e-mail: pilny.jan@gmail.com
telefon:
20. 10. 2015hodnoceníByl jsem moc spokojený se službami pana Gottsteina. Vše vyřídil k mé spokojenosti počínaje hypotékou a pojištěním konče. Rychlost, spolehlivost a profesionalita. Vřele všem doporučuji.

Martin Hönl
e-mail: martinhonl@seznam.cz
telefon:
20. 10. 2015hodnoceníAbsolutně skvělé služby.

Petr Zlatohlávek
e-mail: petr.zlatohlavek@gmail.com
telefon:
20. 10. 2015hodnoceníNic lepšího mě nemohlo potkat. Ochota, lidskost a vstříctnost. Neuvěřitelná profesionalita. Mohu jen doporučit.

Mede Tomáš
e-mail: tomasmede@seznam.cz
telefon: 739455696
19. 10. 2015hodnoceníMoc děkujeme za skvělý přístup pana Gottsteina při žřizování hypotečního úvěru. Vymyslel nemožné, byl velmi ochotný a vstřícný komunikovat 24/7.

Karolína Vlasáková
e-mail: karolina.vlasakova@centrum.cz
telefon:
19. 10. 2015hodnoceníod prvních jednání byl p. Gottstein velice vstřícný a časově flexibilní. Dodržel veškeré slíbené termíny. Díky němu proběhlo financování výstavby RD bez problémů. Děkuji

Adam Šťastný
e-mail: stastnya@psas.cz
telefon:
19. 10. 2015hodnoceníVýborný a sympatický přístup, rychlé a pohotové jednání, důvěryhodnost. Mohu doporučit.

Ester Farkašová
e-mail: ester.farkas@gmail.com
telefon:
19. 10. 2015hodnoceníS pánem Gottsteinem byla perfektní spolupráce, všechno nám detailne vysvetlil, zařídil potrebný papíry a byli sme moc spokojný. Na základe tyhle zkušenosti jsem doporučil i známym ktorí byli taky moc spokojný.

Peter Ružinský
e-mail: ruzinsky@gmail.com
telefon:
19. 10. 2015hodnoceníDěkuji za profesionální práci.

Ing. Zdenka Burianová
e-mail: burlinky@seznam.cz
telefon:
19. 10. 2015hodnoceníSkvělé a rychlé jednání. Velký přehled a zkušenost.

Miroslav Paštěka
e-mail: m.pasteka@seznam.cz
telefon:
18. 10. 2015hodnoceníSkvely servis,srovnani nabidek jednotlivych hracu na financnim trhu, siroka nabidka sluzeb, bez casovych prodlev, jednim slovem SUPER!

Martin Nesuta
e-mail: martin.kos@seznam.cz
telefon:
18. 10. 2015hodnoceníSuper komunikace. Děkujeme :-)

Radoslav Chlasták
e-mail: radkochlastak@seznam.cz
telefon: 7286901409
18. 10. 2015hodnoceníPříjemné jednání, jako klient jsem měl pocit bezpečného průběhu zajištění požadovaných služeb. Zejména jsem ocenil, že jsem se "nemusel o nic starat", pan Ing. Gottstein vše zařídil a dotáhl do konce. děkuji, Dr. Sedláček

RNDr. Václav Sedláček
e-mail: vasedlacek@seznam.cz
telefon: 606401007
17. 10. 2015hodnoceníManželé Gottsteinovi jsou opravdu lidé na svém místě. Díky jejich službám jsme ušetřili na úrokových sazbách u hypotéky nemalé peníze. Nevadí jim ani 2,5 hodinová cesta za klientem kvůli 30-ti minutové záležitosti. Kdykoliv jsem potřeboval pomoc, pokaždé mi ochotně vyhověli a vyšli vstříc. Přeji jim ještě mnoho spokojených klientů jako jsme my.

Radek Polák
e-mail: dutyboy007@gmail.com
telefon:
17. 10. 2015hodnocenískvely servis, vrele doporucuji.

Jan Cap
e-mail: Jan_Cap@centrum.cz
telefon:
17. 10. 2015hodnoceníBez pana Gottsteina bych vůbec nemel hypotéku a s tou logicky provázane uzasne bydleni.Jeho a jeho paní muzu stoprocetne doporucit!!

Blovský
e-mail: blovicek@seznam.cz
telefon: 604721364
07. 09. 2015hodnoceníSuper spolupráce, spolehlivost, vstřícnost ...

Petr Kaprálek
e-mail: p.kapralek@seznam.cz
telefon:
30. 06. 2015hodnocenízcela profesionální, vstřícný a lidský přístup. mohu jen doporučit, což i tak ve svém okolí činím

Skrášková
e-mail: 123vzs@post.cz
telefon: 737252382
26. 02. 2015hodnoceníNabidka byla presne takova, co jsem hledal, s velmi vyhodnym urocenim. Jako jeden z mala pochopil trochu netradicni pozadavky. Pan G. mi dal nekolik tipu, na co si davat pozor, vzdy se ozval, jak jsme domluvili (i s nekolikamesicnim odstupem!). Svoji situaci jsem vyresil jinak a hypoteku na konec nepotrebuji,takze vyrizeni hodnotit nemuzu.

Tomáš Pavlis, Benešov
e-mail: pavtom@centrum.cz
telefon:
26. 02. 2015hodnoceníPan Gottstein je skutečný profesionál. Už po telefonu získáte pocit, že mluvíte s člověkem, který svému oboru skutečně rozumí. Z hlediska výhodnosti úvěru dokázal téměř nemožné a nakonec nám zajistil ještě lepší podmínky, než které původně avizoval. Třešničkou na dortu bylo poté, že nám zařídil naprosto všechno ohledně hypotéky a komunikace s bankou, a my už jsme připravené papíry "jen" podepsali. Spolupráce s panem Gottsteinem si velmi vážíme a mohu ho jen doporučit.

Petr Kováčik
e-mail: petr@kovacik.cz
telefon:
26. 02. 2015hodnoceníPana Gottsteina mohu jedině doporučit. Vše zařídil podle mých představ a na mé dotazy reagoval vždy okamžitě. Je opravdovým mistrem ve svém oboru :-)

Jakub Plaček, Praha
e-mail: euchrid@email.cz
telefon: 602 557 739
26. 02. 2015hodnoceníVelice solidní a profesionální přístup. Vřele doporučuji!

Roland Tomiczek, Bystřice
e-mail: roland.tomiczek@email.cz
telefon:
10. 02. 2015hodnoceníkdybych mohl dal bych 10, celá transakce měla rychlí bezproblémový průběh, moc dobrá komunikace

Potanka Ján
e-mail: jan.potanka@renastav.cz
telefon: +420 605 200 573
05. 02. 2015hodnoceníS panem Gottsteinem, jsem se pro pomoc s financováním svých záležitostí, spojila již podruhé. Nemohu najít vhodnější slova než, že si skutečně vážím lidí a profesionálního výkonu, který on i jeho paní nabízí. Pokud mohu radit, neváhejte a oslovte mistry ve svém oboru. Pokud budu v budoucnu řešit jakoukoli otázku financování, opět se ozvu panu Gottsteinovi, který mi vždy hned zvedne mobilní telefon, nebo odpoví na e-mail. I takovéto maličkosti bohužel totiž nejsou u mnoha jeho "kolegů" samozřejmostí. Jsem spokojena a za to velké díky!

Klára Dřízhalová, Praha
e-mail: klara.drizhalova@gmail.com
telefon: 724 894 330
28. 01. 2015hodnoceníZkušenost s panem Gottsteinem byla velmi pozitivní - profesionální, ochotný poradit a najít nejlepší nabídku. Doporučuji, když hledáte profesionální poradentsví.

Arnošt Schmidt, Říčany u Prahy
e-mail: arnosts@gmail.com
telefon:
15. 01. 2015hodnoceníS panem Gottsteinem máme s manželkou jen tu nejlepší zkušenost. Působí sympaticky a přátelsky, je 100% spolehlivý, precizní a zodpovědný. Jednal profesionálně, rychle, vždy otevřeně a jen v náš prospěch i když to pro něj představovalo možnou ztrátu. Byl nám k dispozici i v čase kdy to vyhovovalo pouze nám. Takovéto jednání se už dnes nikde nevidí. Úpřimně a vřele doporučuji!!!

Manželé Vaňkovi, Praha
e-mail: martin@vanko.ent.sk
telefon:
18. 12. 2014hodnoceníPan Gottstein me velmi mile potesil svou profesionalitou, znalosti sve prace a otevrenosti. Nakonec mi sam doporucil vzhledem k okolnostem resit zadost primo v bance, i kdyz to pro nej znamenalo nerealizovat zakazku. Jednal v muj - nikoli ve svuj prospech, coz se dnes vidi malo a proto pana Gottsteina vrele doporucuji. Urcite se na nej osobne obratim s budoucimi potrebami podobneho charakteru.

Kryštof Tůma, Rudná u Prahy
e-mail: colombo@seznam.cz
telefon:
05. 12. 2014hodnoceníS panem Gottsteinem je výborná spolupráce, je velmi spolehlivý, profesionální a zodpovědný. Byla to radost refinancovat úvěr s takovým odborníkem, který je ochoten vše vysvětlit tak, aby i obyčejný člověk porozuměl. Je velmi přátelský a refinancováním naše spolupráce nekončí. Servis, který poskytuje je na vysoké úrovni. Vše co slíbil, to splnil. Předčil naše očekávání a jsme mu vděčni za tak lidský přístup. Moc děkujeme!!!

Manželé Ozorákovi, Statenice
e-mail: daniel.ozorak@seznam.cz
telefon:
20. 11. 2014hodnoceníPan Gottstein je úplně skvělý. Je to moc příjemný člověk, všechno dělá rychle a precizně. Vřele doporučuji.

Jan Mráz Ing., Ph.D., Vodňany
e-mail: mrazja00@seznam.cz
telefon:
09. 10. 2014hodnoceníPana Gottsteina můžeme vřele doporučit, vystvětlil nám spousty termínů ještě než jsme si ho vůbec zvolili, ve věci hypoték má opravdu přehled, rozhodně doporučuji !! Usnadní Vám to mnohé obíhání bank a úřadů, nehledě na to, že poradí, na co všechno si dát pozor. Byli jsme moc spokojení.

Michaela Chmelíková a Jan Zeman, Kladno
e-mail: chmelikova.m@email.cz
telefon:
03. 10. 2014hodnoceníS panom Gottsteinom a jeho službami sme boli maximálne spokojní, či už išlo o flexibilitu, prehľad v problematike hypoték alebo v ochote a rýchlosti pri odpovediach na všetky naše otázky. Určite by sme ho doporučili.

Ing. Michal Čermák, Praha
e-mail: cermoo@gmail.com
telefon:
26. 09. 2014hodnoceníMusím jenom a pouze chválit. Pan Gottstein je velice fundovaný člověk, kterému může klient důvěřovat. Prostě člověk na svém místě Děkujeme!

Radek Polák, Kamenice u Jihlavy
e-mail: dutyboy007@gmail.com
telefon:
18. 09. 2014hodnoceníProaktivní přístup. Bleskové reakce a návrhy řešení běžných i nestandardních situací. Vzor pro ostatní poradce.

Tibor Szabó, Praha
e-mail: tibor.szabo@gmail.com
telefon:
02. 09. 2014hodnoceníS prací poradce jsem byl velmi spokojen. Můžu vřele doporučit!

Libor Mareš, Mladá Vožice
e-mail: libor.mar@centrum.cz
telefon:
01. 09. 2014hodnoceníS přístupem p.Gottsteina jsem byla moc spokojena. Jednal rychle a své bohaté profesionální znalosti a zkušenosti umí plně využít ve prospěch svého klienta. Jeho práce je perfektní a má volba byla rozhodně správná.

Hana Ertlová, Nová Ves u Českých Budějovic
e-mail: ertlovah@seznam.cz
telefon:
08. 08. 2014hodnoceníPan Gottstein byl velice milý, vstřícný, ochotný, spolehlivý, rychlé jednání. Mohu všem vřele doporučit!!

Veronika Vávrová, Těchoraz
e-mail: veronikavavrova@email.cz
telefon:
04. 08. 2014hodnoceníVelice děkujeme panu Gottsteinovi za rychlé, kvalitní jednání a nadstandardní služby. Postaral se nám nejen o vyřízení úvěru, ale spolupracoval mimo jiné i s realitní kanceláří....Jsme na 100% spokojeni a můžeme jen doporučit!

Zbyšek Tržil a Veronika Dubecová, Praha
e-mail: zbysek.trzil@seznam.cz
telefon:
28. 07. 2014hodnoceníI přestože stále nemáme finálně vybraný byt, tak pan Gottstein byl neuvěřitelně pohotový, rychlý a v neposlední řadě velmi milý a ochotný v čemkoli poradit a připravit nám "nefinální" nabídky :) věřím, že s ním vše dotáhneme do zdárného konce. Již teď jsme velmi spokojeni!!!

Ing. Jana Chrobáková, Praha
e-mail: jana.chrobakova@gmail.com
telefon:
20. 07. 2014hodnoceníPan Gottstein byl velice milý, vstřícný, ochotný, spolehlivý, rychlé jednání. Mohu všem vřele doporučit!!

Jitka Špačková, Praha
e-mail: jitka.spacek@email.cz
telefon:
02. 07. 2014hodnoceníPan Gottstein zvolil silně proklientský přístup. Profesionální jednání, časová flexibilita, vyřízení v místě bydliště, rychlé reakce na dotazy. Pana Gottsteina mohu s klidným srdcem doporučit.

Ing. Pavel Brandejs, Praha
e-mail: pavel.brandejs@centrum.cz
telefon:
29. 06. 2014hodnoceníPan Gottstein je velmi zodpovědný, přesný a spolehlivý plus ochoten pracovat daleko přes očekávanou pracovní dobu. Velmi mi poradil a nasměroval, kompletní znalost trhu. Doporučuji vřele spolupráci.

Miroslava Oktábcová, Praha
e-mail: 999mirka@gmail.com
telefon:
25. 06. 2014hodnoceníIng. Gottstein je velmi profesionální poradce. Nabídky zpracoval v expresním termínu. Mám ekonomické vzdělání, ale refinancování hypotéky jsem se rozhodl svěřit do rukou odborníkovi. Osobně hodnotím pozitivně jeho rozhled a zkušenosti z oboru finančnictví a bankovních služeb. Ing. Gottsteina mohu s klidným svědomím doporučit.

MUDr. Ing. Michal Šnorek, České Budějovice
e-mail: michal.snorek@gmail.com
telefon:
20. 06. 2014hodnoceníVe velké konkurenci nabídek zvítězil díky své rychlosti, spolehlivosti a proaktivnímu přístupu. Všechny rysy se projevily i při řešení komplikace spojené s podmínkou čerpání úvěru. Pana Otomara doporučuju pro jeho silný "tah na branku" a proklientský přístup.

Ing. Smutný Petr, Praha
e-mail: cjsad@centrum.cz
telefon:
18. 06. 2014hodnoceníPoradce Otomar Gottstein je velmi slušný člověk. To se pozná po nějaké době. Opravdu jde o slušného člověka, který chce pomoci. Mohu v každém případě doporučit. Obracejte se na něj.

Mgr. Lucia Horáková, Praha
e-mail: horakovalucia@seznam.cz
telefon:
15. 06. 2014hodnoceníVelmi rychlé a profesionální jednání. I přes řadu potíží se podařilo úvěr sjednat, s velmi výhodným úrokem. Kvalitní nabídka pojištění. Maximální spokojenost!

Ivan Rezek, Slaný
e-mail: ivanrezek@seznam.cz
telefon:
10. 06. 2014hodnoceníZa naprostou vstřícnost,okamžitou reakci,a snahu pomoci při řešení problému bych neváhal se obrátit na solidního poradce jakým bezpochyby je pan Otomar Gottstein.

Ing. David Kafka, Radonice
e-mail: husqvik@gmail.com
telefon:
15. 05. 2014hodnoceníVstřícné chování, výhodná nabídka, snaha o nalezení pro mne nejlepšího řešení. Vše, co pan Gottstein slíbil, dodržel, takže mohu jen doporučit, přestože nakonec řeším obchod jinde (kvůli výhodě přes zaměstnavatele).

Ing. Tomáš Renč, Praha
e-mail: tomas@eldeseo.info
telefon:
10. 05. 2014hodnoceníVstřícné chování, snaha o nalezení pro mne nejlepšího řešení,max. vysvětlení a hlavně věrohodnost a spolehlivost. Vše, co p. Gottstein slíbil, 100% dodržel.

Mgr. Marcela Jakšičová, České Budějovice
e-mail: marcelajaksicova@seznam.cz
telefon:
05. 04. 2014hodnoceníSe službami GEPARD FINANCE Písek a s osobním přístupem manželů Gottsteinových jsme byli vždy a stále jsme velice spokojeni. S manželkou jsme se rozhodli pro rekonstrukci rodinného domu a k tomu jsou samozřejmě zapotřebí finance. Museli jsme si vzít hypotéku, kterou nám vyřídili manželé Gottsteinovi. Vše proběhlo rychle, profesionálně a k naší maximální spokojenosti. Děkujeme!

Martin Votápka, Žirovnice
e-mail: martin.votapka@seznam.cz
telefon:
29. 03. 2014hodnoceníV roce 2006 jsem začal stavět rodinný dům v Jirkově. Pro zajištění financování jsem si dělal soukromý průzkum způsobů financování. Jednotlivé nabídky byly nesrovnatelné, nikdy zástupce stavební spořitelny neodpověděl přesně na to, na co jsem se ptal. Od kamaráda jsem dostal kontakt na ing. Gottsteina, že jemu vyřizoval úvěr také a k naprosté spokojenosti. Práce s ing. Gottsteinem byla vynikající, předepsané formuláře zajistil, pomohl vyplnit a odevzdal na stavební spořitelně. Úvěr jsme získali, vůbec žádný problém s postupným čerpáním, dokazováním prostavěnosti, či ohodnocováním stavby pro další čerpání. Vše jsem řešil přes něj, skoro žádný kontakt ze stavební spořitelnou. Jakmile spořitelna požadovala zajištění pojistkou, opět vše promptně zajistil bez jakýchkoli potíží. Takže vyřízení úvěru žádný stres, čerpání také ne. Mohu jen doporučit pozitivní a proaktivní přístup ing. Gottsteina.

Petr Horák, Jirkov
e-mail: petr.horak@ue.cz
telefon:
24. 03. 2014hodnoceníV roce 2007 jsem kupoval byt v Chomutově a hledal jsem nějakého profesionála v oboru financovaní a úvěrování. V Chomutově jsem nikoho nenašel, tak jsem se poptal několika známých a dostal jsem kontakt na pana Otomara Gottsteina a paní Hana Gottsteinovou. Již z prvního setkání jsem měl dobrý pocit a věděl jsem, že jsem našel, co jsem hledal. Připravili pro mě úvěr přesně takový jaký jsem si přál. Jestli je někdo jednička tak právě oni.

Marek Polák, Chomutov
e-mail: marekpolak@seznam.cz
telefon:
20. 03. 2014hodnoceníMohu doporučit firmu Gofin s.r.o. jako jednoho z nejlepších partnerů na poli financí a pomoci řešení problémů pro mladé rodiny ze spektra výstavby.

Radek Valíček
e-mail: r.valicek@seznam.cz
telefon:
18. 03. 2014hodnoceníNa Otomara Gottsteina jsme se obrátili s žádostí o vyřízení hypotéky na dům. Naš situace byla vzhledem k výši hypotéky, časovému presu a ostatním podmínkám velmi komplikovaná. Přesto pan Gottstein se svou manželkou Hanou Gottsteinovou přistupovali k našemu problému od začátku velmi profesionálně, několikrát nás navštívili, abychom našli nejlepší řešení. Veškeré dokumenty měli vždy připraveny rovnou k podpisu. Bohužel, původně navrhované řešení selhalo vinou banky, která zpětně zrušila dané smluvní podmínky, a to těsně před podpisem smlouvy. Vzhledem k navazujícím smlouvám se stavební firmou jsme potřebovali smlouvu ihned. V této situaci manželé Gottsteinovi dokázali téměř nemožné a ze dne na den kontaktovali jinou bankovní společnost a připravili vše potřebné k úspěšné realizaci hypotéky. To vše doslova přes noc. Jen díky jejich organizačním schopnostem a znalostem finančního trhu nám pomohli vyřešit naší beznadějnou situaci. Jejich služby můžeme jen vřele doporučit.

Dana Fenclová, Suchodol
e-mail: danafe@post.cz
telefon:
09. 03. 2014hodnoceníRád bych touto cestou poděkoval manželům Gottsteinovým za profesionální přístup ohledně finančního poradenství. Jsem jejich několikaletým klientem a vždy jsem se setkal s profesionálním přístupem ochotou a fundovaností v otázkách finančního poradenství, vyřizování hypotéčních úvěrů i pojišťovnictví. Všem jejich služby doporučuji.

Ing. Jiří Bajer, Písek
e-mail: j.bajer@umtrebon.cz
telefon:
20. 02. 2014hodnoceníVím, že v dnešní době není příliš standardní vyjadřovat poděkování za služby písemným způsobem, ale Váš přístup byl promne velkým příjemným překvapením. Musím konstatovat, že pan Otomar Gottstein, stávající majitel franšízy GEPARD FINANCE Písek Drlíčov, má velký přehled v oblasti finančních produktů a ověřil jsem si, že se na něj kdykoliv mohu obrátit o radu. Mám s ním velmi dobré zkušenosti a osobně ho mohu každému doporučit. Oceňuji u něj, stejně jako u paní Gottsteinové, zejména rychlost, důvěryhodnost a spolehlivost.

JAHLA – poradenství, s.r.o., Ing. Fr. Hlaváček
e-mail: jahla@jahla.cz
telefon:
15. 02. 2014hodnoceníS paní a panem Gottsteinovými jsme byli velmi spokojeni. Od samého začátku při koupi pozemku, až po vyřízení hypotečního úvěru na dům a celé té procedůry s tím spojené. Doporučiji všem, kteří chtějí profesionální služby od A až po Z.

manželé Eva a Petr Josefíkovi, Chomutov
e-mail: josefikpetr@seznam.cz
telefon:
14. 12. 2013hodnoceníFirma Gofin s.r.o., majitel franšízy GEPARD FINANCE Písek Drlíčov a hlavně manželé Gottsteinovi jsou ti nejlepší v této profesi je na ně spolehnutí a mají velmi dobrý přístup ke klientům.Velmi jsem s nimi spokojená, a proto jejich služby všem doporučuji.

Marcela Mrázová,Netolice
e-mail: macimrazova@seznam.cz
telefon:
10. 11. 2013hodnoceníJako stávající klient bych tímto, alespoň chtěl poděkovat za kvalitu a spolehlivost a hlavně zajištění termínové dohody. Ing Gottstein i Ing. Gottsteinová mi velice pomohli při zajištění koupě bytu. Nejen zajištění úvěrové smlouvy (hypotéky), ale vypracování kupní smlouvy, pojištění a vše kolem. Tímto předkládám jen ty nejlepší reference a doufám, že spolupráce v tomto duchu bude pokračovat.

Petr Kopecký, Praha
e-mail: petr.kopecky@metrostav.cz
telefon: 724206128
31. 10. 2013hodnoceníŘešení otázky financování vlastního bydlení jsem svěřil do rukou manželů Gottsteinových, a mohu jen doporučit. Profesionalita ve všech ohledech, vstřícnost, rychlost a optimalizace při řešení financování, empatie a lidský přístup, absolutně bez jakékoliv výtky.

Ing. Ondřej Vaněček, Písek
e-mail: ondrej.vanecek@schuellerkuchyne.cz
telefon: 724500732
14. 10. 2013hodnoceníManželé Gottsteinovi se mi starají o finance již několik let. Jejich služby jsou rychlé a profesionální. Vím, že jim mohu vždy důvěřovat a spolehnout se na jimi poskytované informace k jednotlivým finančním a pojistným produktům . Manželé Gottsteinovi mohu každému jen doporučit. V poslední době jsem u nich uzavřel například velmi výhodné úrazové pojištění. Jsem s jejich službami i osobním přístupen velmi spokojený, na základě mé zkušenosti jsem je doporučil i mým známým a odezva byla vždy velmi příznivá.

Miloš Kalista, Zliv
e-mail: milos.kalista@tiscali.cz
telefon:
12. 09. 2013hodnoceníPan Ing. Gottstein a paní Ing. Gottsteinová jsou našimi finančními poradci od roku 2007 a mám s nimi velmi dobré zkušenosti.. Ať už šlo o získání hypotéky, či penzijní, životní pojištění, pojištění nemovitosti a domácnosti nebo stavební spoření vždy nám byly poskytnuty vyčerpávající informace obratem. Velmi oceňuji jejich zkušenosti a poradenskou činnost a také ochotu pomoci vyřešit finanční situace celé mé rodiny. Vřele je proto mohu doporučit každému, kdo oceňuje profesionální přistup a poskytnutí kvatních služeb.

Magda Babson, Herink
e-mail: magdababson@gmail.com
telefon:
20. 08. 2013hodnoceníVynikající spolupráce, vřele doporučuji.

Petr Vitásek
e-mail: vitasekp@gmail.com
telefon:
15. 05. 2013hodnoceníProhlašuji, že GEPARD FINANCE a.s., pobočka Drlíčov Písek, vedená Ing. Otomarem Gottsteinem a Ing. Hanou Gottsteinovou, je profesionálním finančním partnerem, se kterým dlouhodobě spolupracujeme zejména v oblasti zprostředkování hypotečních úvěrů i jiných finančních produktů k pokrytí bytových potřeb našich klientů. Pro klienty vždy vyhledají optimální řešení financování. Ve spolupráci budeme nadále pokračovat.

Rudolf Hofhanzl, STAVINVEST Group a.s., Písek
e-mail: hofhanzl@stavinvestgroup.cz
telefon: 774973340
27. 04. 2013hodnoceníZnám už pana Gottsteina i jeho pani řadu let a to nejen z profesního života, ale i jako člověka. Vždy na mě působil velmi solidním a vstřícným dojmem. Proto jsem neváhal a v době když jsme řešili dofinancování bydlení jsem od něj ochotně přijal nabídku a možnost zprostředkování úvěru ze stavebního spoření. A dodnes toho nelituji. Nechci tady nikomu vnucovat svůj názor, jedná se o finance a každý si nakonec konečné rozhodnutí musí udělat sám. Ale chtěl bych jen projevit svůj názor a tím možná trochu pomoci při rozhodování.

Koryčan Petr, správce PC sítě, Písek
e-mail: korycan@mkpisek.cz
telefon:
18. 02. 2013hodnoceníByla jsem velmi spokojená s panem Otomarem Gottsteinem, který pro mě uzavíral hypotéku. Vše proběhlo na profesionální úrovni s korektním jednáním a příjemným vystupováním. Jeho služby mohu vřele doporučit.

Kalaninová Kamila, Podbořany
e-mail: vapo.podborany@centrum.cz
telefon:
10. 11. 2012hodnoceníSe službami GEPARD FINANCE Písek a s osobním přístupem manželů Gottsteinových jsem byl vždy a stále jsem velice spokojen. Kdykoliv zavolám, ochotně mi poradí po telefonu, nebo při osobní schůzce a všechny jejich rady ohledně financí, či pojištění fungují velmi dobře. Jsem rád za vzájemnou spolupráci.

Maleček Karel-OZO v prevenci rizik, PO KOČÍ a. s.
e-mail: malecek@koci.eu
telefon: 777156466
10. 10. 2012hodnoceníOsobní rádce, nebo také ten, u kterého najdu prostor pro konzultaci záměrů a projektů? Nebo snad také osobnost s vysokým morálním kreditem, kterému mohu sdělit mnohá zákoutí a problémy podnikání s kterými se potýkám. To je u mne Ing. Otomar Gottstein. V každém případě vím, že cokoli z toho, co mne trápí a co potřebuji řešit mohu kdykoli požadovat k posouzení a vím, že jeho názor bude nejen kvalifikovaný, ale veskrze praktický. Obdivuji jeho plné nasazení a hluboký zájem o vyřešení problému. A nikdy tomu nebylo jinak. Považovat se za jeho dlouholetého klienta, či považovat Ing. Gottsteina za osobního poradce vnímám za jistý druh výhry. Každé setkání s ním pro mne představuje možnost řešit své záměry a potřeby očima finančního znalce. Hovořit o jeho odborné zdatnosti se jeví jako nesení dříví do lesa. Vždy důsledně dbá na etiku své profese. A tak v tuto chvíli díky.

Petr Samec, vlastník Mykofarmy a realit,Strakonice
e-mail: samec.petr@houby.net
telefon:
12. 09. 2012hodnoceníSe společností GOFIN resp.manžel Gottsteinovými spolupracuji již několik let můžu vyjádřit naprostou spokojenost nejen s šíří služeb, ale především v přístupu ke mně jako klientovi.

Libor Vaněk, Písek
e-mail: vanekli@seznam.cz
telefon:
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace